46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 5 października klasy IV a i IV b wraz z opiekunami udały się na wycieczkę do Łodzi. Uczniowie obejrzeli w Teatrze Muzycznym spektakl zrealizowany na podstawie książki Lewisa Carolla ,,Alicja w Krainie Czarów’’. Świat widziany oczami Alicji spodobał się tym, którzy uwielbiają barwne, pełne ekspresji i muzyki przedstawienia. Następnie uczestnicy wycieczki udali się do Centrum Nauki i Techniki EC1, gdzie mogli poznawać otaczającą ich rzeczywistość różnymi zmysłami, uczestnicząc w zabawach, eksperymentach i przeprowadzając ciekawe doświadczenia. Na ponad 8 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej dostępnych było ponad 150 różnego rodzaju interaktywnych i multimedialnych instalacji. Podczas wycieczki uczniowie nie tylko miło spędzili czas, ale również wzbogacili swoją wiedzę.

Skip to content