46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 01.10. 2019 roku uczniowie klas VI a, VI c i VI f wraz wychowawcami udali się do Warszawy. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w  Zamku Królewskim, gdzie uczestniczyli w warsztatach „Wizyta u króla”. Podczas lekcji uczniowie poznali życie dworskie i znaczenie ceremoniału. Pani przewodnik opowiadała o różnych rodzajach wizyt (audiencja, wizyta prywatna). Wędrówka po wybranych salach była okazją do rozmowy o życiu codziennym i prerogatywach władzy królów polskich.  Z zamku uczestnicy wycieczki udali się do Parku Trampolin.  Na ściankach wspinaczkowych, wieżach do skoków       i trampolinach pod okiem wykwalifikowanych  trenerów aktywnie spędzili czas. Następnie  szóstoklasiści udali się na Rynek Starego Miasta i zwiedzili Muzeum Świat Iluzji. Była to niezapomniana edukacyjno-rozrywkowa zabawa dla każdego w niezwykłym świecie pozorów, złudzeń i paradoksów.

Po miło spędzonym dniu pełnym atrakcji i niezapomnianych wrażeń uczniowie i ich opiekunowie powrócili do Skierniewic.

Skip to content