46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W piątek 17 listopada uczniowie klas 5b i 5c wraz z wychowawcami Beatą Wyszogrodzką i Pawłem Legięckim udali się na wycieczkę do parku trampolin Hangar 646 i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Dwie godziny szaleństw na trampolinach to naprawdę niezła dawka ćwiczeń, ale tym razem wszyscy byli zadowoleni z tak odmiennej lekcji wychowania fizycznego.
Kolejne godziny wycieczki uczniowie spędzili w Centrum Nauki Kopernik, gdzie eksperymentowali i poznawali zjawiska fizyczne, przyrodnicze, rozwiązywali zagadki matematyczne i wiele innych.
Na koniec uczniowie odwiedzili planetarium, w którym obejrzeli interesujący film 3D „Astronauta”. Wrażenia przestrzeni 3D były niesamowite.
Pełni wrażeń uczniowie wrócili z wycieczki zmęczeni ale i zadowoleni.

Skip to content