46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 13 marca klasy V a i V b udały się na wycieczkę do Warszawy. Rozpoczęły ją od wizyty na kręgielni i sportowej rywalizacji na torze bowlingowym. Gra w kręgle to doskonałe zajęcia sportowe nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci i młodzieży. Następnie uczniowie obejrzeli spektakl „PIOTRUŚ PAN” w Teatrze Buffo. Musical jest cudowną opowieścią o nie chcącym dorosnąć chłopcu, troszkę rozrabiace, który dowodząc Zagubionymi Chłopcami na pięknej wyspie Niebywalencji podgląda syreny, przekomarza się z gwiazdami, tańczy na indiańskim święcie. Inscenizacja w Studio Buffo została zrealizowana z pomysłem i rozmachem. Uczestników wycieczki zachwyciły: scenografia, kostiumy i rozwiązania kaskaderskie. Aplauz publiczności wywołały też: pojawienie się na scenie prawdziwego psa, taniec Indian z pochodniami czy wypływający ze ściany statek, obrotowa wyspa oraz pryskający wodą krokodyl. Wszyscy uważają, że dzień spędzony w Warszawie był bardzo udany i pełen niezapomnianych wrażeń.

Skip to content