46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 2 czerwca 2017 roku uczniowie klasy 5 B pod opieką wychowawcy, nauczyciela i rodziców wzięli udział w wycieczce do Piaseczna i Warszawy.  W planie wycieczki znalazły się następujące atrakcje: wizyta w Centrum Rozrywki LASERCAMP w Piasecznie, gdzie uczniowie wzięli udział w grze z użyciem laserowego paintballa oraz uczestniczyli w przygotowaniu ciekawych doświadczeń z chemii podczas warsztatów. Kolejnym punktem wyjazdu był spacer po Łazienkach Królewskich w Warszawie. Dzieci podziwiały piękno przyrody i architekturę klasycystycznego Pałacu na Wodzie. Następnym celem podróży był pobyt w Hangarze 646 – pierwszym w Warszawie parku trampolin, który jest idealnym miejscem na rozrywkę i zabawę. Wycieczka zakończyła się wizytą w McDonald’s w Grodzisku Mazowieckim. Dzieci po tak licznych atrakcjach były zmęczone, a zarazem bardzo zadowolone z wyjazdu.

Opracowała: Aleksandra Pierzan

Skip to content