Uczniowie klas szóstych wzięli udział w trzydniowej wycieczce szkolnej nad morze. Pierwszym punktem wyprawy był Gdańsk, gdzie młodzież podziwiała najważniejsze zabytki oraz odwiedziła Muzeum II Wojny Światowej. Następnym punktem programu była Jastrzębia Góra, miejscowość wyjątkowa ze względu na klifowe wybrzeże, a także najstarsza na polskim wybrzeżu latarnia morska na Przylądku Rozewie. Trzeci dzień to wizyta w Adventure Park w Gdyni, szóstoklasiści musieli zmierzyć się z wieloma wyzwaniami m.in. pokonać dość trudną trasę w parku linowym oraz pracować w zespołach, aby wykonać wszystkie zadania. Wyjazd pozostawił niezapomniane wrażenia.