1 października uczniowie klasy 5c wraz z rodzicami uczestniczyli w rajdzie rowerowym do Nieborowa. Trasa wycieczki wiodła malowniczą, leśną dróżką, a celem była stadnina koni ,,U Kowala”, gdzie na dzieci czekało wiele atrakcji. Głównym punktem programu było czyszczenie koni oraz przejażdżka pod okiem instruktora. Uczniowie chętnie korzystali z placu zabaw, a największym zainteresowaniem cieszyła się tzw. ,,tyrolka”. Rozegrano także mecze piłki nożnej oraz siatkowej, w których rodzice odegrali niebagatelną rolę. Przed drogą powrotną , wszyscy posili się kiełbaskami upieczonymi przy ognisku. Był to dzień pełen wrażeń i doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.