46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

26 lutego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w nietypowej lekcji WF z instruktorami. Park trampolin to miejsce w którym uczniowie mogli nauczyć się akrobacji, spędzić mile i przyjemnie czas na zabawie z wykorzystaniem trampolin różnego rodzaju, od rekreacyjnych po sportowe.

Następnie udali się do Pijalni Czekolady Wedla. Tam uczniowie poznali historię powstania fabryki, degustowali się gorącą mleczną czekoladą z bitą śmietaną i lentylkami. Wykorzystując swoją wyobraźnie oraz białą czekoladę uczestniczyli w zabawie w Mistrza Czekolady. Polegała ona na stworzeniu wyjątkowej dekoracji na Torciku Wedlowskim którym obdarowali członków swojej rodziny. Uczniowie za aktywny udział otrzymali czekoladowe aniołki i dyplomy „Mistrza Czekolady”.

            Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Złotych Tarasach.

Skip to content