46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 23.04.2024 roku na Miasteczku Ruchu Drogowego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Skierniewicach do rywalizacji w Turnieju przystąpiło 8 zespołów ze szkół podstawowych powiatu skierniewickiego. W grupie I jak i II najlepszą okazała się Szkoła Podstawowa nr 5. Grupa I, to roczniki 2012 – 2014, a Grupa II, roczniki 2009 – 2011. Turniej zorganizował Komitet Organizacyjny w składzie: Prezydent Miasta – Krzysztof Jażdżyk, Starosta Powiatu – Mirosław Belina, Dyrektor WORD – Mariusz Marasek, Komendant Miejski Policji – Wojciech Dworak. Przewodniczącym Komisji Turnieju był Robert Zwoliński – naczelnik Wydziału Rruch Drogowego KMP, a Sędzią Głównym Turnieju – Adam Wenus.
Zwycięskie drużyny będą reprezentować powiat skierniewicki w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które zostaną rozegrane w Piotrkowie Trybunalski, drużyny wystąpiły w składzie: Świderek Filip, Bryszewski Michał i Szczepański Filip, który to został zwycięzcą indywidualny Turnieju (Grupa I) oraz Zagibajło Jan, Skurzyński Tomasz i Zieliński Tomasz, także zwycięzcą indywidualny Turnieju (Grupa II), obie drużyny przygotowała do Turnieju p. Olgi Łopatki. W Grupie I kolejne miejsca zajęły Szkoła Podstawowa nr 4 i Szkoła Podstawowa nr 1, a W Grupie II Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 4. Drużyn, które znalazły się na podium otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Prezydenta Miasta i Starostę Powiatu, wręczone przez p. Naczelnik Wydziału Edukacji – Iwonę Górniak, p. Wicestarostę Powiatu – Tadeusza Grotkowskiego oraz p. Zastępcę Komendanta Komendy Miejskiej Policji – Arkadiusza Knapa.

Skip to content