46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

29 września 2023r. roku na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w konkursach przyrodniczo- sprawnościowych. Główne cele rajdu to: poszerzenie wiadomości i umiejętności z zakresu edukacji przyrodniczo-leśnej, propagowanie przyzwyczajeń do zdrowego i aktywnego spędzania wolnego czasu oraz szerzenie wiadomości i umiejętności ekologicznej wśród dzieci  i młodzieży. Rajd rozpoczął się od rozwiązywania zadań podczas przemarszu drużyn oznakowanymi ścieżkami Puszczy Bolimowskiej. Następnie uczniowie klasy 5c wraz  z opiekunką Panią Beatą Wyszogrodzką wzięli udział w następujących konkurencjach:

– quiz wiedzy o ekologii i ochronie środowiska,

– zadanie kreatywne „zwierzaki-patyczaki”,

– zadanie „Mistrzowie pamięci”,

– rowerowy konkurs sprawnościowy.

          Uczniowie naszej szkoły otrzymali puchar „ FINALIŚCI XX RAJDU ŚCIEŻKAMI PUSZCZY BOLIMOWSKIEJ”. Oprócz rywalizacji w poszczególnych konkursach mieli czas na odpoczynek na świeżym powietrzu i zjedzenie przygotowanych przekąsek.

Szkolne Koło LOP w SP4 Skierniewice – A. Woźniak

Skip to content