46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniach 7-10 lutego nauczycielki naszej szkoły (M. Górecka, E. Kruk, I. Skowrońska-Kałwak, A.Smyła, B. Wyszogrodzka) wzięły udział w XXIX Krajowa Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki w Toruniu. Na konferencję przybyło ponad 700 nauczycieli wszystkich etapów nauczania. Konferencja objęta została honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Prezydenta Miasta Torunia, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu w Toruniu.
Przez cztery dni nauczyciele uczestniczyli w licznych wykładach i warsztatach dotyczących kształcenia matematyki w szkole, przygotowania interesujących zajęć, prawa oświatowego i wielu innych.
Na konferencji zostały zaprezentowane prace uczniów biorące udział w konkursie „Matematyczny Wszechświat”.
Działała również Pracownia Całodobowa, gdzie odbywały się warsztaty origami, wyszywanek matematycznych, warsztaty „łapaczy snów”.

Skip to content