46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniach 8-10.06.2018r odbył się XXV Jubileuszowy Zlot Szarych Szeregów, współorganizowany przez klasę II B oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skierniewicach w ramach projektu edukacyjnego. Uczniowie podzielili się      na pięć grup, każda otrzymała inne zadanie. W ramach projektu zorganizowano dla Szaroszeregowców poczęstunek, część artystyczną  poświęconą Tadeuszowi   Dudzińskiemu ”Zawiei”,  ognisko z pieśniami żołnierskimi, własnoręcznie wykonane upominki w kształcie serduszek. Ostatniego dnia uczestnicy zlotu zgromadzili się na mszy polowej. Była to wspaniała lekcja patriotyzmu ze świadkami historii oraz integracja zespołu klasowego, próba samodzielności i współpracy w grupie. Przedsięwzięcie powstało pod czujnym okiem nauczycielek Marzeny Zdrojwskiej i Agaty Michalak. O jubileuszowym XXV Zlocie Szarych Szeregów można przeczytać w lokalnych mediach.

Skip to content