11 listopada liczna reprezentacja uczniów naszej szkoły uczciła Święto Niepodległości biorąc udział w biegu, który odbył się na terenie Zalewu Zadębie.
Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy mieli chęć i odwagę, aby zmierzyć się z tym wyzwaniem.
Wśród nas byli również tacy, którzy w biegu zajęli znakomite miejsca.
Największy sukces w grupie uczniów klas IV – VIII przypadł w udziale Jankowi Gołębiowskiemu, który w swojej kategorii zajął II miejsce.
Znakomicie spisali się również: Alicja Przyżycka, Michał Makowski i Szymon Janecki, którzy uplasowali się tuż za podium. W kategorii klas I-IV miejsca na podium udało się  zdobyć chłopcom z klasy 2e, Błażej Dwórznik – 2 pozycja na podium ,Krystian Matuszewski pozycja 3. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu.
Dziękujemy również Rodzicom za przywiezienie uczniów na miejsce zbiórki oraz za żarliwe kibicowanie.