W czwartek, 10 listopada odbył się XXX Bieg Niepodległości dla Dzieci i Młodzieży organizowany przez skierniewicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Wydarzenie dedykowane było różnym kategoriom wiekowym, począwszy od przedszkolaków po starsze klasy 8.
Mimo pochmurnej pogody i towarzyszącej mżawki, uczniom klas drugich Szkoły Podstawowej nr 4 udało się stanąć na podium i zdobyć zaszczytne miejsca w pierwszej piątce.
W kategorii klas 1-2 dziewczyn , bieg na 200 m III miejsce zajęła Kornelia Zając z klasy 2c , a V Nina Karmańska z klasy 2a. Ten sam dystans wśród chłopców z klasy 2a pokonali Jan Rychlewski zajmując ostatecznie IV miejsce oraz Karol Majka z V pozycją.
Wszyscy biegacze wykazali się wytrwałością i zaciętą walką podczas zawodów.