46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniach 23-26 lutego 2024 roku trzy nauczycielki naszej szkoły (M. Górecka, I. Wacławek i B. Wyszogrodzka) wzięły udział w XXXII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki w Opolu pod patronatem honorowym Ministra Edukacji. Podczas inauguracji głos zabrała Katarzyna Lubnauer, przybliżając uczestnikom zachodzące w oświacie zmiany.
W konferencji udział wzięło ponad 700 uczestników – nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycieli matematyki wszystkich etapów edukacyjnych. Było to miejsce współpracy oraz wymiany doświadczeń. W sobotę, niedzielę iponiedziałek w dziesięciu sesjach warsztatowych odbyło się ponad 200 zajęć (warsztaty i wykłady). Wieczorami czynna była pracownia całodobowa oraz salon gier planszowych i strategicznych.
Jak co roku, rozstrzygnięty został również konkurs na pracę plastyczną pod tytułem „Matematyczne (O)pole!”. Prace wykonane były przez uczniów szkół podstawowych i średnich

Skip to content