46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

15 maja 2018 roku uczniowie klasy 4a i 4g wzięli udział w podsumowaniu projektu edukacyjnego: „Z ekologią na ty: Klub Młodego Ogrodnika- Wiosna w ogrodzie” . Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy i pod opieką pracowników Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach: p. Danuty Polkowskiej i p. Michała Czapnika wyruszyliśmy na zwiedzanie Instytutu. W programie zaplanowano zwiedzanie Pałacu Prymasowskiego, Pracowni Niekonwencjonalnych Metod Hodowli Roślin, Zakładu Hodowli Roślin Ogrodniczych i Zakładu Przechowalnictwa i Przetwórstwa Owoców i Warzyw. Największym zainteresowaniem cieszyły się sadzonki jagód, które dzieci otrzymały w pojemniczkach do dalszej hodowli w domu. Na zakończenie spotkaliśmy się w sali konferencyjnej Instytutu gdzie p. Tomasz Łukaszewski- organizator projektu dokonał podsumowania. Dla uczestników, którzy uzyskali największą ilość punktów z testów z-ca Prezydenta Skierniewic p. Jarosław Chęcielewski wręczył nagrody a wszystkim uczestnikom certyfikaty.

Skip to content