46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniach 27 – 31 maja 2022 roku w naszej szkole już po raz kolejny została przeprowadzona zbiórka na rzecz potrzebujących zwierząt. Była to jednak zbiórka inna niż wcześniej przeprowadzane przez Szkolny Klub Wolontariatu „Tu i Teraz”. Została bowiem zorganizowana błyskawicznie, gdyż zebrane dary musiały zostać jak najszybciej przekazane do transportu z pomocą do Ukrainy.
Przez zaledwie cztery dni udało się zebrać tak dużo darów, że część z nich przekazana została do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach, któremu pomagamy już od bardzo dawna.
W imieniu potrzebujących zwierząt bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy włączyli się w zbiórkę. Dziękujemy za wasze wielkie serca, za to, że kolejny już raz nie pozostaliście obojętni na ogromną krzywdę bezbronnych istot.
Dzięki Wam naprawdę świat może, choć przez chwilę, stać się o wiele piękniejszy.

Opracowała: Karolina Wójcik

Skip to content