46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

27 XI 2017r. uczniowie klas 4c i 4d uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Warszawy. Jej głównym celem było obejrzenie musicalu na motywach baśni Hansa Christiana Andersena „Calineczka”. W rolę tytułową wcieliła się znana z seriali „M jak miłość’ czy „Rodzinka.pl” Olga Kalicka. Przedstawienie w Teatrze Palladium było niezwykle barwne i efektowne. Przepełnione muzyką, śpiewem i elementami akrobatycznymi przemawiało do wyobraźni zgromadzonej na widowni młodej publiczności, która żywiołowo reagowała na niepozbawione humoru sceny. Po spektaklu aktorzy ochoczo pozowali do zdjęć ze wszystkimi młodymi widzami i składali autografy na plakatach. Musical na pewno pozostanie na długo w pamięci widzów.
Z teatru uczestnicy wycieczki udali się Traktem Królewskim na plac Zamkowy, gdzie przy kolumnie Zygmunta III Wazy zrobili sobie zdjęcie, po czym dokonali zakupu pamiątek ze stolicy.
Kolejnym punktem programu była wizyta w Parku Trampolin, gdzie w ciągu 60 minut uczniowie mogli pod okiem instruktorów korzystać z wielu atrakcji tego niezwykłego miejsca rozrywki i rekreacji. Wrażeń było co niemiara.
Wycieczkę zorganizowały panie Ewa Głogowska i Dorota Ryfka.

Skip to content