46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

12 marca w świetlicy szkolnej odbył się finał konkursu wiedzy o baśniach „Zaczarowany świat baśni Hansa Christiana Andersena”. Podczas eliminacji wyłoniono 10 finalistów, którzy podobnie jak uczestnicy teleturnieju „Jeden z dziesięciu” zaprezentowali swoją ogromną wiedzę. Poziom był bardzo wysoki i bardzo wyrównany. Różnica między pierwszym miejscem a wyróżnieniem wynosiła 2 punkty, dlatego wszyscy uczestnicy mogą czuć się zwycięzcami. Jednak dla formalności miejsca zostały przyznane i wygląda to następująco:
I miejsce: Barbara Wacławek -2c
II miejsce: Oliwia Kunat i Maja Ścięgosz- 2b
III miejsce: Wiktoria Urbaniak -2e
Wyróżnienia: Natalia Rogulska 2a, Maja Nowak 2a, Natalia Strojek 2c. Wiktoria Supera 2e.
Sala, w której odbywał się konkurs została udekorowana przepięknymi pracami konkursowymi uczniów klas pierwszych. Zawsze mamy ogromny problem z wyłonieniem zwycięzców konkursów plastycznych, dlatego tym razem scedowałyśmy całą odpowiedzialność na uczniów klas drugich. Publiczność oraz uczestnicy konkursu podczas przerwy oddali swój głos na najładniejszą ich zdaniem pracę. Po zliczeniu punktów okazało się, że:
I miejsce zdobyli Miłosz Skręta z kl. 1a i Natalia Walczewska z kl. 1c,
II miejsce: Wiktoria Wójtowicz z kl. 1b,
III miejsce: Zofia Kanderska z kl. 1c.
Wyróżnienia: Zuzanna Wysocka i Julian Gładysz z klasy 1e.
Dziękujemy wszystkim uczniom za ogrom pracy włożony w przygotowanie do konkursów, Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach świetlicowych. Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego pracę w drugim semestrze.

Skip to content