46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Kanapki – nieodzowny atrybut każdego ucznia

    Uczniowie klas 4 także dbają o swoje zdrowie. Na zajęciach etyki postanowili przygotować zdrowe kanapki oraz pożywny deser. Udali się do LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI i zabrali się za kulinarne …… W ruch poszły sztućce, deski, talerze! Na stole pojawiły się kanapki wytrawne z duuuużą ilością warzyw oraz pieczywo z dodatkiem zdrowych smarowideł tj. np. dżem, miód, masło orzechowe. Przygotowali również smoothie bananowe .  Czwartoklasiści potrafią korzystać również  ze sprzętu elektrycznego, w które wyposażone jest to LABORATORIUM.

   Było pysznie i zdrowo! Natomiast samodzielność Młodych Ludzi bezcenna, którą bardzo ułatwia LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI! Będziemy ją odwiedzać systematycznie.

Skip to content