46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

„Marchewkowe love” w wykonaniu 3 d.

    Uczniowie z klasy 3d na podsumowanie miesiąca września  postanowili udać się  pierwszy raz do  LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI. Jakie było ich zdziwienie, że…. nie musieli przynosić z domu  misek, talerzyków oraz innych sprzętów i przyborów kuchennych……Zaopatrzeni w marchew oraz w inne zdrowe produkty  podążyli do tajemniczej sali.

    Potrzebny sprzęt i przybory czekały w urządzonej ….„kuchni”. Z ogromnym zapałem  powstawało „Marchewkowe love” – tarki plastikowe doskonale spełniły swoje zadanie – młodzi kucharze dali radę, tarki też.  Uczniowie sami przygotowali wielkie misy, talerzyki, sztućce zakupione w ramach projektu LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI i pałaszowali „kilogramy” pysznej, witaminowej sałatki.

Satysfakcja i radość bezcenna! I każdy chciał zmywać tuż po smakowitej uczcie!

 Jeszcze przed opuszczeniem progów  nowej sali padło pytanie „Kiedy znowu przyjdziemy???

Skip to content