46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl
W ramach promocji czytelnictwa wśród uczniów, biblioteka szkolna, we współpracy z p. Danutą Tartanus, p. Jerzym Krokockim i p. Adamem Wenusem, ogłosiła konkurs na stworzenie prezentacji multimedialnej zatytułowanej: „Zaprezentuję ci moją ulubioną książkę”.

Tego trudnego zadania podjęło się dziewięcioro uczniów: Adrianna Biernacik i Oliwia Mońko (wspólna prezentacja), Natalia Frąckowiak, Michał Janiak, Oliwia Kowalska, Piotr Kuźmiński, Pola Miszke, Kamil Plaskota i Anita Szaleniec.

Wszyscy zostaną nagrodzeni, a ich prezentacje można obejrzeć na stronie internetowej szkoły w zakładce BIBLIOTEKA.

Zaprezentowane będą one także w dniu podsumowania projektu czytelniczego „Wkręceni w czytanie”.

(poniżej kilka prezentacji)

Skip to content