46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 5 października 2022 roku zostały zorganizowane zawody pomiędzy skierniewickimi szkołami w badmintona.
Po zeszłorocznych sukcesach (3 miejsce w województwie), uczniowie naszej szkoły dosyć pewnie przystąpili do rywalizacji. W każdej kategorii wiekowej stawiły się 4 skierniewickie szkoły. Uczniowie naszej szkoły spełnili pokładane w nich oczekiwania i w generalnej klasyfikacji szkół podstawowych zajęli pierwsze miejsce.
Dziewczęta rywalizujące w ramach Igrzysk Dzieci ( Gródecka Zuzanna, Grabowska Amelia) zajęły 2 miejsce.
Chłopcy rywalizujący w ramach Igrzysk Dzieci ( Piotr Gala, Piotr Sałajczyk, Borys Zachar, Adam Kowalski) zajęli 1 miejsce i wywalczyli awans do finału wojewódzkiego. Na uwagę zasługuje fakt, że uczniowie ci reprezentują 4 i 5 klasy naszej szkoły, co napawa nas optymizmem przed przyszłorocznymi zawodami.
Dziewczęta rywalizujące w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Julia Sypulska, Hania Bieńkowska, Lena Matuszewska) zajęły ostatecznie 4 miejsce.
Chłopcy rywalizujący w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Seweryniak Dominik, Igor Zasada, Filip Szczurkiewicz) zajęli 1 miejsce i uzyskali awans do finału wojewódzkiego. Są to zaprawieni w boju zeszłoroczni medaliści finału wojewódzkiego.
Serdecznie gratulujemy sukcesów sportowych i trzymamy kciuki przed finałami wojewódzkimi.