W dniu 22.11.2017r na pływalni miejskiej Nawa w Skierniewicach 85 uczniów naszej szkoły stanęło na starcie pierwszej edycji szkolnej ligi pływackiej godnie reprezentując barwy tzw. „czwórki”. Najlepsze rezultaty uzyskali : Bartosz Korbeń – drugie miejsce w konkurencji 25m stylem dowolnym, Michał Sadowski- drugie miejsce w konkurencji 25m stylem dowolnym z przyborem lub bez, Oliwia Wasilewska – trzecie miejsce w konkurencji 25m stylem grzbietowym, Laura Kuśmierczyk – pierwsze miejsce w konkurencji 25m stylem grzbietowym, Bartosz Karwat- pierwsze miejsce w konkurencji 25m stylem grzbietowym, Natalia Karkucińska w konkurencji 50m stylem dowolnym , Zuzanna Jaśniak- trzecie miejsce w konkurencji 50m stylem dowolnym, Oliwia Kuśmierczyk – trzecie miejsce w konkurencji 50m stylem grzbietowym, Karol Wyszkowski – pierwsze miejsce w konkurencji 50m stylem grzbietowym oraz Natalia Chudzio – trzecie miejsce w konkurencji 25m stylem klasycznym.
Ponadto nasze sztafety płynące w składzie: klasy młodsze Karina Arseniuk, Michał Sadowski, Barbara Golis, Patryk Wójcik, Maja Pawlikowska, Bartosz Karwat oraz klasy IV-VI Chudzio Natalia, Jaworska Patrycja, Hładuńska Amelia, Oliwia Kuśmierczyk, Aleksandra Jacak i Zauzanna Jaśniak zajęły trzecie miejsca.
W klasyfikacji klas młodszych roczników 2010-2008 nasza szkoła zajęła bardzo wysoką drugą lokatę niewiele ustępując Szkole Podstawowej nr 9
Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów na arenach sportowych

https://www.pm.nawa-skierniewice.pl/plywanie/413-sslp-2017-2018-sp-edycja-zimowa.html link do wyników zawodów