46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 10.11.2023 r. na Pływalni Miejskiej „NAWA” Skierniewice, został przeprowadzony kolejny etap zawodów. – Zawody rejonowe Szkolnego Związku Sportowego w Pływaniu Drużynowym dziewcząt i chłopców Igrzysk Młodzieży i Igrzysk Dzieci. Oprócz ekip ze Skierniewic, na pływalni stanęli na wysokości zadania. Po zaciętych biegach sztafetowych 6×25 m i startach indywidualnych wyniki przedstawiają się następująco. Dziewczęta w kategorii Igrzyska Dzieci (kl. 4-6), ostatecznie uplasowały się na II-miejscu w rejonie, a chłopcy w kategorii Igrzysk Młodzieży zajęli miejsce I, co zapewniło im awans do zawodów wojewódzkich.

Dziewczęta Igrzyska Dzieci II miejsce –finał rejonowy
Zborowska Daryna
Abeid Layla
Robaszek Lena
Lasota Lena
Matulska Pola
Radek Aleksandra
Matuszczak Barbara rez
Fitał Julia rez

Chłopcy Igrzyska Młodzieży I miejsce awans do finału wojewódzkiego
Ambroziak Wojtek
Brejnak Jakub
Koncewicz Jakub
Kotowoda Jan
Krawczyk Bartłomiej
Kryczka Paweł
Smolarek Kacper

Opiekun Agnieszka Okrasa

Skip to content