24 kwietnia 2023 roku został zorganizowany turniej piłkarski przez Szkolny Związek Sportowy w Skierniewicach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Chłopcy z klas ósmych, reprezentujący naszą szkołę przystąpili do rywalizacji z pozostałymi reprezentacjami szkół z terenu naszego miasta. Niestety los nie okazał się łaskawy dla nasze drużyny, gdyż po losowaniu zmuszeni byliśmy rozegrać for-rundę. Po przegranym meczu pożegnaliśmy się z turniejem ostatecznie zajmując 5 miejsce.
Oto nasi reprezentanci: Dominik Seweryniak 8e, Franek Małachowski 8b, Patryk Tyjon 8b, Kuba Sobczak 8a, Majkowski Miłosz 8a, Wikowski Remigiusz 8a, Szczurkiewicz Filip 8a.

Dziękujemy za walkę.