46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dzień 12 października rozpoczął serię zawodów sportowych w badmintona. Tego dnia na hali sportowej OSiR spotkały się wszystkie reprezentacje szkół w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje zarówno dziewcząt jak i chłopców. W naszym mieście, nasza reprezentacja chłopców, rywalizująca w ramach Igrzysk Dzieci (klasy 4-6), zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła awans do finału wojewódzkiego! Skład zwycięskiej reprezentacji to: Piotr Sałajczyk, Piotr Gala, Adam Kowalski oraz Jakub Foryszewski.
Dziewczynki tego dnia w składzie: Zofia Sadowska, Aleksandra Szwed, Maja Soja oraz Magdalena Jóźwik ostatecznie zajęły trzecie miejsce. Gratulujemy wyniku i dziękujemy za zaangażowanie.
W dalszej części tego dnia do rywalizacji przystąpiły reprezentacje rywalizujące w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8). Reprezentacja dziewcząt w składzie: Nikola Moskwa, Nina Zwolińska, Kalina Trębska oraz Gloria Szczepanik, po bardzo zaciętej rywalizacji, ostatecznie zajęły czwarte miejsce.
Reprezentacja chłopców w składzie Igora Zasada oraz Jakub Brejnak, dzięki ogromnemu zaangażowaniu, potwierdziła że wyniki z ubiegłych lat nie były przypadkiem. Chłopcy ponownie zajęli pierwsze miejsce i uzyskali awans do finału wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku.
Dnia 31 października w Uniejowie został zorganizowany finał wojewódzki w badmintona w ramach Igrzysk Dzieci. Nasi uczniowie w składzie: Piotr Sałajczyk, Piotr Gala oraz Adam Kowalski przystąpili do rywalizacji. Tego dnia do zawodów zgłosiło się siedem reprezentacji z innych powiatów. Po bardzo zaciętych meczach, nasi chłopcy statecznie zajęli 4 miejsce w województwie łódzkim, co jest rewelacyjnym wynikiem. Gratulujemy Sukcesu!
Dnia 8 listopada w Pabianicach został zorganizowany turniej finałowy województwa łódzkiego w badmintonie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi reprezentanci: Igor Zasada oraz Jakub Brejnak ostatecznie, podobnie jak ich młodsi koledzy, uplasowali się na czwartym miejscu w województwie, co jest ponownie ogromnym sukcesem naszej szkoły. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku!!!
Opiekun: Krystian Morawski

Skip to content