W dniu 5.01.2023 r. odbyły się pierwsze w tym roku zawody Szkolnego Związku Sportowego w których to reprezentacja naszej szkolny zaprezentowała się wyśmienicie. W półfinale wojewódzkim nasza drużyna uległa tylko gospodarzom z Rawy Mazowieckiej kolejne, że spotkań nasi chłopcy rozegrali koncertowo wygrywając pewnie z takimi szkołami jak mistrzowie powiatu łowickiego czy też kutnowskiego. Gratulujemy osiągniętych wyników. Skład reprezentacji: Filip Korycki, Antoni Rudniak, Kacper Smolarek, Alan Golenia, Remigiusz Ulanowski, Wiktor Kaliszek, Igor Balkowiec, Igor Sulikowski, Michał Sadowski, Jakub Rudzki, Alex Kantorski, Piotr Rejman. Wielkie brawa.