46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 12 października rozpoczęła się seria zawodów sportowych w drużynowym tenisie stołowym.
Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili uczniowie reprezentujący klasy starsze, rywalizujący w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali: Patryk Wójcik oraz Jakub Brejnak. Chłopcy podczas finału powiatowego okazali się najlepsi i zajęli pierwsze miejsce, jednocześnie awansując do półfinału wojewódzkiego.
W dniu 27 października, w Rawie Mazowieckiej odbył się półfinał wojewódzki w drużynowym tenisie stołowym chłopców organizowanym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi uczniowie: Patryk Wójcik oraz Jakub Brejnak rywalizowali z innymi zawodnikami z 7 powiatów które wystawiły swoje reprezentacje. Po bardzo zaciętych pojedynkach nasza reprezentacja ostatecznie zajęła 3 miejsce w tym turnieju. Bardzo serdecznie gratulujemy wyniku i dziękujemy za ogromne zaangażowanie.
Dnia 3 listopada na obiektach skierniewickiego OSiRu zorganizowane zostały mistrzostwa powiatu w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Reprezentacja chłopców składająca się z: Piotr Sałajczyk, Bartosz Koprowski oraz Borys Zachar zajęła tego dnia 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy wyniku.
Opiekun: Krystian Morawski

Skip to content