46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

25 kwietnia 2024 roku został zorganizowany przez Szkolny Związek Sportowy w Skierniewicach, turniej piłkarski w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Chłopcy z klas ósmych oraz siódmych reprezentujący naszą szkołę przystąpili do rywalizacji z pozostałymi reprezentacjami szkół z terenu naszego miasta. Niestety los nie okazał się łaskawy dla naszej drużyny, gdyż po losowaniu zmuszeni byliśmy rozegrać for-rundę. O grę w dalszej części rozgrywek przyszło nam rywalizować z SP9. Nasi reprezentanci pewnie pokonali rywala nie tracąc nawet jednej bramki. W kolejnym etapie trafiliśmy na piątkę, lecz i ta drużyna nie była w stanie strzelić nam żadnego gola a nasi chłopcy trafili celnie do siatki cztery razy.

            W finałowym meczu o awans do półfinału wojewódzkiego przyszło nam rywalizować z SP7. W tym meczu oraz w całym turnieju udało się przeciwnikowi tylko raz trafić do naszej bramki, z kolei nasi zawodnicy trafili trzykrotnie, co dało nam zwycięstwo w całym turnieju.

            Oto nasi reprezentanci: Igor Zasada kl. 8b, Sas Aleksander kl. 7c, Nikolas Król kl. 7a, Sadkowski Michał kl. 7b, Jagiełło Miłosz kl. 7c, Wójcik Patryk kl 8b, Kaliszek Wiktor kl. 8b, Wieprzkowicz Filip kl. 7c.

Dziękujemy za walkę.

Skip to content