46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Pracownicy

Dyrekcja

mgr Barbara Karwat

mgr Barbara Karwat

Dyrektor Szkoły

mgr Renata Bornińska

mgr Renata Bornińska

Zastępca Dyrektora Szkoły

mgr Danuta Tartanus

mgr Danuta Tartanus

Zastępca Dyrektora Szkoły

L.p. Nazwisko i imię przedmiot 
1 Adamczyk Urszula matematyka
2 Anyszko Katarzyna geografia
3 Azarkiewicz Elżbieta wychowanie fizyczne 
4 Bezdziczek Monika edukacja wczesnoszkolna 
5 Bornińska Renata wicedyrektor / historia, WOS
6 Bors Katarzyna nauczyciel świetlicy 
7 Boryna Monika nauczyciel wspomagający/ j. niemiecki
8 Bystrońska-Figat Marta j. angielski
9 Ciesielska Anna pedagog
10 Czajka-Skręta Agnieszka matematyka, chemia
11 Dembko-Pryk Elżbieta edukacja wczesnoszkolna 
12 Fatel Aneta edukacja wczesnoszkolna 
13 Frontczak Wioletta j. angielski
14 Głogowska Ewa j. polski
15 Gomulska Małgorzata nauczyciel wspomagający/ matematyka 
16 Góraj Irena muzyka
17 Górecka Małgorzata matematyka 
18 Górska Anna historia/WOS 
19 Gruchała Renata j. polski
20 Grzejszczak-Wojdacz Anna j. angielski
21 Hoppe Jadwiga j. angielski
22 Jankiewicz Iwona j. polski / biblioteka 
23 Jarzębska Ewa edukacja wczesnoszkolna 
24 Jaśniewska Marta nauczyciel świetlicy/ j. rosyjski 
25 Kamińska Anna nauczyciel wspomagający/ j. polski 
26 Kapuścińska Agata biologia 
27 Karwat Barbara dyrektor / j. polski 
28 Klepaczka Aleksandra edukacja wczesnoszkolna / j. angielski
29 Klepaczka Małgorzata chemia 
30 Klimczyk Piotr psycholog 
31 Kołacz Magdalena logopeda
32 Krokocki Jerzy religia / informatyka 
33 Kruk Ewa matematyka
34 Kunat Julita nauczyciel świetlicy 
35 Kuśmierz Jolanta wychowanie fizyczne/ EDB
36 Legięcka Katarzyna religia 
37 Legięcki Paweł plastyka / technika 
38 Lorenc-Kowalska Justyna edukacja wczesnoszkolna / etyka
39 Machowska Mariola edukacja wczesnoszkolna 
40 Magdziarz Agnieszka nauczyciel wspomagający 
41 Maj Anna edukacja wczesnoszkolna 
42 Makola Halina edukacja wczesnoszkolna 
43 Maluchnik Marta j. polski 
44 Mazgaj Agnieszka nauczyciel świetlicy 
45 Melon Małgorzata j. angielski 
46 Melon-Mika Karolina j. angielski 
47 Michalak Agata j. polski / j. niemiecki 
48 Michalska Marzena pedagog specjalny 
49 Milczarek Katarzyna pedagog 
50 Mirzoyan Karolina edukacja wczesnoszkolna 
51 Miśkiewicz Małgorzata j. polski 
52 Miśta Bartłomiej wychowanie fizyczne
53 Mokrzycka Marta religia
54 Morawski Krystian wychowanie fizyczne / biblioteka 
55 Mularczyk Agnieszka wychowanie fizyczne 
56 Nosal Magdalena nauczyciel świetlicy / historia 
57 Nowosad Katarzyna matematyka 
58 Okrasa Agnieszka wychowanie fizyczne / WDŻ
59 Owczarek Agnieszka edukacja wczesnoszkolna 
60 Owczarek Monika edukacja wczesnoszkolna / logopeda 
61 Patrzałek Aneta fizyka 
62 Pawlata Katarzyna nauczycie wspomagający 
63 Piątkowska Marianna edukacja wczesnoszkolna 
64 Popińska Izabela nauczyciel świetlicy 
65 Różycka Halina religia / technika 
66 Ryfka Dorota j. polski / j. rosyjski 
67 Skowrońska-Kałwak Ilona edukacja wczesnoszkolna 
68 Słaba Marzena religia
69 Smyła Aneta matematyka 
70 Stasiewicz Renata historia/WOS/etyka/ biblioteka  
71 Szeliga Mariola nauczyciel świetlicy 
72 Śmieszek Katarzyna j. polski 
73 Tartanus Danuta wicedyrektor / edukacja wczesnoszkolna 
74 Trebnio Edyta edukacja wczesnoszkolna 
75 Wacławek Iwona edukacja wczesnoszkolna / pedagog specjalny 
76 Wenus Adam informatyka 
77 Wiercioch Krzysztof wychowanie fizyczne 
78 Wojtala Katarzyna pedagog / doradztwo zawodowe 
79 Woźniak Aneta przyroda / biologia/ WDŻ 
80 Wójcik Karolina nauczyciel świetlicy 
81 Wójcik Magdalena nauczyciel świetlicy 
82 Wyszogrodzka Beata matematyka
83 Zaborska Arleta edukacja wczesnoszkolna
84 Zakrzewska Sylwia j. niemiecki / nauczyciel wspomagający 
85 Zielińska Lila edukacja wczesnoszkolna 
86 Żaczek Agata pedagog 

 

 

WYCHOWAWCY KLAS
w roku szkolnym 2022/2023
KLASY IMIĘ I NAZWISKO WYCHOWAWCY
I A Wacławek Iwona
I B Owczarek Agnieszka
I C Zielińska Lila
I D Owczarek Monika
I E Jarzębska Ewa
II A Klepaczka Aleksandra
II B Trebnio Edyta
II C Dembko – Pryk Elżbieta
II D Machowska Mariola
III A Mirzoyan Karolina
III B Fatel Aneta
III C Makola Halina
III D Lorenc – Kowalska Justyna
III E Skowrońska – Kałwak Ilona
IV A Nosal Magdalena
IV B Głogowska Ewa
IV C Wyszogrodzka Beata
IV D Okrasa Agnieszka
IV E Hoppe Jadwiga
V A Morawski Krystian
V B Legięcki Paweł
V C Frontczak Wioletta
V D Bystrońska – Figat Marta
V E Woźniak Aneta
VI A Melon – Mika Karolina
VI B Górska Anna
VI C Gruchała Renata
VI D Jankiewicz Iwona
VI E Grzejszczak – Wojdacz Anna
VII A Miśta Bartłomiej
VII B Michalak Agata
VIII A Mularczyk Agnieszka
VIII B Miśkiewicz Małgorzata
VIII C Stasiewicz Renata
VIII D Patrzałek Aneta
VIII E Anyszko Katarzyna
  1. L.p. Nazwisko i imię Stanowisko
    1 Chałański Łukasz p.o. inspektora bhp
    2 Klekotko Joanna specjalista d/s kadr
    3 Koźbiał Ewa specjalista d/s gospodarczych
    4 Stańczyk Monika intendent
    5 Suplewska Magdalena specjalista d/s administracyjnych
    6 Szkopiński Andrzej specjalista d/s gospodarczych
    7 Wysocka Magdalena sekretarz szkoły
  1. L.p. Nazwisko i imię Stanowisko
    1 Baleja Danuta woźna
    2 Bartosik Dorota woźna
    3 Bielecka Agnieszka sprzątaczka
    4 Cherkas Svitlana sprzątaczka
    5 Cherkas Svitlana pomoc kuchenna
    6 Cicha Agnieszka sprzątaczka
    7 Ciszewska Anna sprzątaczka
    8 Dałkowska Krystyna woźna
    9 Dworniczak Anna sprzątaczka
    10 Gradowska Renata kucharka
    11 Jaśniewski Ireneusz robotnik gospodarczy
    12 Karbowiak Aneta pomoc kuchenna
    13 Mierzejewski Andrzej konserwator
    14 Pracka Jolanta sprzątaczka
    15 Słowik Halina sprzątaczka
    16 Waberski Mirosław konserwator
    17 Wiśniewska Ewa woźna
    18 Zaradna Karolina sprzątaczka